Držáky drátu a dvojdrátí, kryt sloupku

REBFEDERREBFEDER

Kvalitní ocelová spona pro spínání dvojdrátí ve vinohradu. Spona je určená pro sloupek s profilem OSL 50/40mm.


DUOHALTER

DuohalterDržák dvojdrátí vhodný pro dráty o průměru 1,2 – 3,1 mm.,vhodný pro dřevěné, kovové a betonové sloupky do nichž lze držák upevnit pomocí vrutů případně šroubků. Vzdálenost drátů 115 mm. Balení 100 ks.


DRAHTHALTER

DrahthalterDržák drátu vhodný pro všechny druhy drátu o průměru 1,2 – 4 mm. Lze jej připevnit na dřevěné sloupky pomocí vrutů nebo na betonové případně kovové sloupky pomocí šroubů. Balení 500 ks.


DRAHTOSE

DrahtösePlastové oko pro uchycení drátu do 5 mm průměru pro betonové sloupky nebo sloupky, do kterých nelze zatlouci hřebík nebo zašroubovat vrut. Oko se na sloupek upevňuje drátem, který se skrz oko provleče a za sloupkem utáhne.


PFAHLSCHUTZKAPPE

  • Pfahlschutzkappeprůměr 100 mm, balení 100 ks
  • průměr 120 mm, balení 50 ks

Ochranný plastový kryt konců dřevěných vinohradnických sloupků. Chrání sloupky před zatékající dešťovou vodou. Ke sloupku je připevněn hřebíkem.


HEFTFIX

  • délka 300 mm
  • délka 400 mm
  • balení 100 ks

HeftfixPohyblivý držák dvojdrátí .V době vegetace je držák rozevřen a je umožněno volné prorůstání letorostů. V období vyvazování se držák zavře, a sevřením dvojdrátí se letorosty vyvážou.


AUSLEGER

AuslegerNepohyblivý držák, u kterého lze dvojdrátí vést vnější stranou při prorůstání letorostů a před osečkovacími pracemi se dvojdrátí přemístí na vnitřní háčky držáku. Balení 100 ks. Držáky se vyrábí v roztečích:


Tisknout