Vyvazovací kleště Beli

Vyvazovací kleště Beli můžete zakoupit na www.eshop.oslavan.cz

Přednosti, které přesvědčí i vás..

Úspora času díky rychlému vázání

Potřebná pracovní doba při vázání přibl. 14 až 16 hodin na 1 ha. 1 ha s 4500 babkami, na babku 2 révy, vychází 9000 vázání. Při řezu révy je možné úvazky z minulého roku bez použití větší síly vytáhnout se starým dřevem – není nutné rozřezávání


Výhodný vázací materiál

Pracuje s cívkami, na kterých je strojně ve vrstvách navinutý speciální drát. Jedna cívka obsahuje přibl. 80 metrů speciálního drátu, který vystačí přibližně pro 800 až tisíc úvazků. Pro vázání 1 ha révy se potřebuje přibl. 9 cívek drátu. Při jednom úvazku na babku je spotřeba jen přibl. 4,5 cívky drátu na ha.

Vázací drátek 0,40mm Ekologický vázací materiál(ocel)
Vázací drátek 0,40mm Ekologický vázací materiál(ocel) Cívka normal 0,40mm - 3,3kg Cívka normal 0,45mm - 3,3kg

Úspory nákladů

Při vinařských školkách se v jednoletých až dvouletých intervalech provádějí technologické pokusy s různými zařízeními a materiály pro vázání vinné révy, zaměřené na potřebný pracovní čas a nutné náklady na vázací materiál.
Při těchto testech je naše zařízení v oblasti mzdových nákladů na vázací materiál hodnoceno jako ekonomicky nejvýhodnější.
Naše zařízení na vázání révy Bell se v krátkém čase vyplatí úsporou mzdových nákladů a nákladů na vázací materiál.


Práce téměř bez vzniku únavy díky uvolněnému držení těla

Zařízení je možné snadno ovládat bez vynaložení velké síly, při hmotnosti zařízení s cívkou přibl. 460 gramů. Po provedení 800 až 1000 úvazků snadná a rychlá výměna cívky. Zařízení je možné používat nezávisle na počasí.


Zařízení má dlouhou životnost a snadno se opravuje

Nosné části jsou vyrobeny z neoxidujícího duralu. Části podléhající opotřebení z vysoce hodnotné, zušlechtěné a tvrzené oceli. Všechny části lze levně vyměnit nebo nahradit.


Ekologický vázací materiál

Protože vázací materiál je z oceli, je také neškodný vůči životnímu prostředí. Ocel pochází z přírody a v přírodě se již po krátké době opět beze zbytku rozkládá.

Tisknout