Upravit stránku

Nůžky FELCO 801 HP jsou nejrychlejším a nejlehčím modelem z elektrické řady FELCOtronic. Vyjímečná rychlost střihu a nízká hmotnost nůžek s kapacitou střihu do 30mm předurčují tyto nůžky pro intenzivní práci ve vinohradech a školkách. Tento model nabízí jako rozšiřující příslušenství vedle standardní hlavice také další hlavici FELCO 800M pro střih paznethů a úzkou hlavici 800F pro stříhání velimi těsně rostoucích letorostů.

Rychlost, nízká hmotnost, vynikající ergonomie těla nůžek, protiskluzová úprava rukojeti, lehké a odolné hliníkové tělo, inteligentní spoušť se zajímavými funkcemi, snadná a rychlá údržba - to jsou aspekty, které činí z nůžek FELCO 801 HP spolehlivého, komfortního a  vyhledávaného partnera pro náročnou práci.

Pro provoz nůžek FELCO 801 HP je nutný batoh Powerpack FELCO 880 NP (powerpack) a elektrická baterie FELCO 880/193 nebo FELCO 880/194.

Základní parametry FELCO 801 HP:

  • střih do průměru 30 mm
  • nízká hmotnost 745 g
  • délka nástroje 255 mm
  • inteligentní spoušť s užitečnými funkcemi
  • dostupné další hlavice 800M a 800F
  • protiskluzová úprava rukojeti
  • příslušenství: prodlužující nástavec 100 a 150 cm
  • SWISS MADE

 

Dalši ínformace o produktu FELCO 801 HP

Rychlost

FELCO 801 stříhá mimořádně rychle. Během jednoho pracovního dne tak není problém učinit více než 20.000 střihů.

Maznice

Umístěná maznice ve středovém šroubu usnadňujě údržbu střižné hlavice. Hlavici je díky maznici možno promazat bez nutnosti rozebrání. Hlavici je doporučeno 1x denně promazat.

Mikrometrické nastavení

Systém nastavení stříhací hlavice zajišťuje její optimální přizpůsobení vzhledem k opotřebení ostří. Díky tomu je zajištěn čistý a precizní střih.

Režim částečného rozevírání ostří

Nastavení rozevírání střižné hlavice na 50 %, 60 % a 70 % umožňuje přizpůsobení nůžek na velikost stříhaných větví. Dochází tak k úspoře času a energie v baterii. Práce v režimu polovičního rozevírání střižné hlavice značně šetří čas při stříhání větviček menších průměrů.

Ergonomie

Ideální tloušťka a tvar těla nůžek tak jako i dráha pohybu spouště zaručují optimální manipulaci při stříhání. Pracovní popruhy jsou lehké, příjemné. Popruhy zaručují vynikající rozložení hmotnosti zařízení a není tak problém pracovat i se dvěma bateriemi naráz.

Standardní stříhací hlavice

Standardní hlavice pro střih do 30mm a práci ve vinohradech a školkách.

Úzká stříhací hlavice 800F

Stříhací hlavice pro střih vzájemně těsně rostoucích letorostů. Hlavice se díky svému tvaru dostane i do hůže dostupných míst.

Stříhací hlavice 800M na paznehty

Příslušenství pro chovatele koz a ovcí. Vyníkající stříhací hlavice pro střih paznehtů u zvířat.

Spolehlivost

Dokonale promyšlená konstrukce těla nůžek z kovaného hliníku zabraňuje vniknutí prachu a cizích těles do vnitřního mechanismu. Použití kovaného hliníku zajišťuje odolnost a zároveň nízkou hmotnost nůžek. Tyto faktory jsou společně tím, co tvoří kvalitu a spolehlivost nůžek FELCO 801 a činí z nich vynikající profesionální nástroj s dlouhou životností.

Efektivnost

FELCO 801 používá systém zpětného získávání energie. Díky tomuto promyšlenému systému může doba výdrže baterie stoupnout až o 10 %.     

Stand-by režim

Režim Stand-by je vhodný pro zvýšení bezpečnosti při transportu.  Režim se aktivuje snadno pomocí spouště (dvojklik a krátké podržení do zaznění tónu).

FELCO 801 ukázka v terénu


Potřebujete poradit s nůžkami? Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.