Upravit stránku

Nůžky FELCO 820 HP jsou bezkonkurenčně nejsilnějším modelem z elektrické řady FELCOtronic. Překvapující síla v kombinaci s robustní stříhaví hlavicí s kapacitou střihu do 45mm zajišťuje nasazení v náročných podmínkách ovocných sadů, při údržbě parků, v komunální oblasti a ve vinohradech.

Mimořádný výkon, síla, vynikající ergonomie těla nůžek, protiskluzová úprava rukojeti, lehké a odolné hliníkové tělo, inteligentní spoušť se zajímavými funkcemi, snadná a rychlá údržba - to jsou aspekty, které činí z nůžek FELCO 820 HP spolehlivého, komfortního a  vyhledávaného partnera pro náročnou práci.

Pro provoz nůžek FELCO 820 HP je nutný batoh Powerpack FELCO 820 NP (powerpack) a elektrická baterie FELCO 880/193 nebo FELCO 880/194.

Základní parametry FELCO 820 HP:

  • střih do průměru 45 mm
  • hmotnost 980 g
  • délka nástroje 290mm
  • inteligentní spoušť s užitečnými funkcemi
  • protiskluzová úprava rukojeti
  • příslušenství: prodlužující nástavec 100 a 150 cm
  • SWISS MADE

 

Dalši ínformace o produktu FELCO 820 HP

Výkon

FELCO 820 stříhá bez problémů do průměru 45mm. Díky vysokému výkonu nůžek odpadá nutnost častého používání pilky, čímž dochází k úspoře času a zvýšení produktivnosti.   

Maznice

Umístěná maznice ve středovém šroubu usnadňujě údržbu střižné hlavice. Hlavici je díky maznici možno promazat bez nutnosti rozebrání. Hlavici je doporučeno 1x denně promazat.

Mikrometrické nastavení

Systém nastavení stříhací hlavice zajišťuje její optimální přizpůsobení vzhledem k opotřebení ostří. Díky tomu je zajištěn čistý a precizní střih.

Režim částečného rozevírání ostří

Nastavení rozevírání střižné hlavice na 50 %, 60 % a 70 % umožňuje přizpůsobení nůžek na velikost stříhaných větví. Dochází tak k úspoře času a energie v baterii. Práce v režimu polovičního rozevírání střižné hlavice značně šetří čas při stříhání větviček menších průměrů.

Ergonomie

Ideální tloušťka a tvar těla nůžek tak jako i dráha pohybu spouště zaručují optimální manipulaci při stříhání. Pracovní popruhy jsou lehké, příjemné. Popruhy zaručují vynikající rozložení hmotnosti zařízení a není tak problém pracovat i se dvěma bateriemi naráz.

Stříhací hlavice

Hlavice pro práci v sadech, vinohradech, lesích, parcích, zahradách a komunálních oblastech.     

Spolehlivost

Dokonale promyšlená konstrukce těla nůžek z kovaného hliníku zabraňuje vniknutí prachu a cizích těles do vnitřního mechanismu. Použití kovaného hliníku zajišťuje odolnost a zároveň nízkou hmotnost nůžek. Tyto faktory jsou společně tím, co tvoří kvalitu a spolehlivost nůžek FELCO 820 a činí z nich silný profesionální nástroj s dlouhou životností.

Efektivnost

FELCO 820 používá systém zpětného získávání energie. Díky tomuto promyšlenému systému může doba výdrže baterie stoupnout až o 10 %.     

Stand-by režim

Režim Stand-by je vhodný pro zvýšení bezpečnosti při transportu.  Režim se aktivuje snadno pomocí spouště (dvojklik a krátké podržení do zaznění tónu)

FELCO 820 v ovocných sadech


Potřebujete poradit s nůžkami? Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.