Upravit stránku

FELCO 880 NP (powerpack bez baterie) je systém lehkých a pohodlných popruhů s řídící jednotkou a terminálem pro ovládání a provoz elektrických nůžek FELCOtronic. Součástí je odnímatelným toulec na nůžky. Batoh Je vhodný pro praváky i leváky. Kabel od nůžek je možné k nůžkám protáhnout poutkem u ramene, čímž se zabrání nechtěnému přestřižení.

Technologicky vyspělá struktura polstrování zabraňuje pocení a zlepšuje cirkulaci vzduchu. Popruhy příjemně přiléhají k tělu, čímž umožňují volnost pohybu při práci. Popruhy obsahují také praktickou tašku pro uložení předmětů.

  Ovládací terminál a jeho funkce :

  terminál, který je součástí batohu, umožňuje uživateli zapínat a vypínat nůžky pomocí kolébkového přepínače, sledovat stav nabití baterie, získávat zajímavé statistické informace o počtu a náročnosti střihů, době provozu; výbírat provozní režim (stand-by, poloviční rozevření), deaktivace progresivního režimu, diagnostická pomoc při poruchách.

  Technické informace:

  • hmotnost 2365 g
  • výška 445 mm
  • vhodné pro leváky i praváky
  • popruhy jsou nastavitelné dle velikosti postavy
  • proti promokavý materiál
  Šikovný kufr pro uložení nůžek FELCOtronic je součástí dodávky FELCO 880 NP powerpacku.

  POWEPACK FELCO 880 NP je základem pro provoz elektrických nůžek FELCO. Zkompletujte sestavu výběrem baterie FELCO 880/193 či FELCO 880/194 s dvojitou kapacitou, uchopte do ruky model nůžek FELCO 801 HP, 811 HP či 820 HP a staňte se profesionálem s mimořádně výkonným nástrojem ve vašem oboru.

  Potřebujete poradit s produktem FELCO 880 NP? Napište nám.

    
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.