Upravit stránku

FELCO rozšiřuje svoji nabídku jednoručních nůžek o tři nové výrobky: 2 modely nůžek pro leváky a jedny nůžky na květiny.

Při vývoji nářadí se společnost FELCO zabývá potřebami svých zákazníků – a to také v případech, kdy se jedná o malou skupinu uživatelů. Uvedením tří nejnovějších modelů na trh ukazuje FELCO svůj zájem plnit požadavky koncových uživatelů, jelikož tyto nejnovější modely byly upraveny přesně jejich potřebám.

FELCO 16FELCO 17 – modely pro leváky

FELCO 16 (vychází z modelu FELCO 6) a FELCO 17 s otočnou rukojetí (vychází z modelu FELCO 12) byly vyvinuty speciálně pro leváky. Jedná se o významnou menšinu mezi zákazníky, jelikož každý desátý člověk je levák. Oba tyto modely nůžek kompletně doplňují nabídku nůžek pro leváky.

Pokud se obeznámíme se skutečností, že profesionální pracovník vykoná po dobu několika měsíců denně až 10.000 střihů, je jasné že tyto nároky může splnit pouze precizně fungující, kompaktní a ergonomicky dokonalý model nůžek. Je to právě 10.000 střihů, kterým musí nůžky a jejich uživatel denně čelit a obstát.

Spolehlivost nářadí FELCO již není třeba dokazovat. FELCO má od roku 1945 vedoucí pozici v oblasti nůžek pro zahrady, sady a vinohrady. Výrobce u svých nůžkek dokázal nalézt dokonalou rovnováhu co se efektivnosti, ergonomie, spolehlivosti a preciznosti týče. A také dnes na trh uváděné modely pro leváky nedělají v této rovnováze žádné kompromisy: příjemné rukojeti z kovaného hliníku, výměnné ostří a protiostří z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, mikrometrické nastavení stříhací hlavice pro rovný a precizní střih.

Modely budou dostupné v průběhu října 2014.

FELCO 4C&H – nůžky na květiny

FELCO 4Cut & Hold (ustřihnout a podržet) jsou nůžky na květiny, pomocí kterých květinu ustřihnete, aniž byste riskovali její poškození. Nůžky vycházejí z modelu FELCO 4, na jehož ostří byla umístěna speciální čelist, která květinu po odstřižení podrží a zabrání tak jejímu upadnutí na zem.

 Nůžky FELCO 4C&H mají rukojeti z kovaného hliníku, přinýtované výměnné ostří a protiostří z kvalitní ušlechtilé oceli. Jsou vhodné obzvláště pro uživatele, u kterých hraje při nákupu důležitou roli cena. FELCO 4C&H jsou totiž levnější alternativou k nůžkám FELCO 100 (které vycházejí z modelu FELCO 11).

Model FELCO 4C&H bude dostupný v průběhu října 2014.