Upravit stránku
Vážení zákazníci a návštěvníci našich webových stránek,
děkujeme Vám za Vaši trvalou přízeň a využívání e-shopu k realizaci Vašich objednávek. Snažíme se pro Vás internetový obchod neustále vylepšovat a  rozšiřovat, a proto bychom Vás rádi informovali o novinkách, které jsme již realizovali a které pro Vás chystáme.
Velmi žhavou novinkou, která zaujala zákazníky na TECHAGRU i na výstavě ve Věžkách, jsou ruční sběrače padaného ovoce a ořechů. Jednoduchý a přitom důmyslný systém sběru pomocí rotujícího válce sestaveného z ohnutých a pružných drátů šetří Vaše záda, urychlí sběr plodů a navíc Vás práce se sběračem bude i bavit.

Rozšířili jsme naši nabídku o kosmetiku z vinných hroznů. Tato kosmetika využívá blahodárných účinků červeného vína, které je především bohatým zdrojem antioxidantů. Díky jim zpomaluje stárnutí buněk, má schopnost regenerovat a harmonizovat lidský organismus. Výrazným způsobem proto působí proti předčasnému stárnutí kůže. Zlepšuje zejména prokrvení pokožky, která je pak pevnější a pružnější. Napomáhá v boji proti celulitidě. Krásně voní a je navíc i v pěkném balení. A tak při praktickém nákupu potřeb pro vinohrady, sady či zahrádku můžete zakoupit tuto kosmetiku a udělat tak radost sobě nebo obdarovat manželku, tchýni či jinou osobu.

Aktuálně rozšiřujeme nabídku hnojiv. Dosud jste na našem e-shopu mohli najít pouze Max Lignohumat – hnojivo ve formě granulátu nebo roztoku. Hnojiva SILVAMIX FORTE 60 a SILVATABScjsou pro změnu ve formě tablet s dlouhodobým účinkem.  Jedná se o komplexní N-P-K hnojivo s postupně se uvolňujícím dusíkem. Hnojivo uvolňuje živiny do půdy po dobu 0,5 – 2 roky v závislosti na typu hnojiva. Je možné je aplikovat jak k novým výsadbám, tak k již vzrostlým. SILVAMIX FORTE 60 je vhodné především pro vinnou révu, ovocné stromy, lesní a okrasné školky. SILVATABS jsou hobby tablety balené v krabičce po 25-ti kusech, obsahují stopové prvky a jsou rozděleny podle rostlin, na které je možné je použít (pokojové rostliny, balkonové rostliny, jahodník…)

Zaujal nás HYDROGEL, který lze aplikovat téměř ke všem rostlinám, sazenicím či semenům a slouží pro ně jako zásobník vody a živin. Rostlina má pak nepřetržitý zdroj těchto látek, lépe roste, má kvalitnější kořenový systém. Pro nás to znamená menší nároky na zalévání a možnost osadit i extrémně suchá místa. Travní směs Family & Fun se řadí mezi špičková travní osiva, která jsou obalena speciální vrstvou živin a Hydrogelu. Jejich klíčivost je pak rychlejší a mají vyšší ujímatelnost.


Průběžně přepracováváme strukturu kategorií tak, aby i při neustále se rozšiřující nabídce zůstala přehledná a zároveň jednoduchá pro hledání produktů, které právě potřebujete