Upravit stránku

Tentokrát Vám přinášíme novinku z oblasti roubování. V našem stávajícím sortimentu najdete roubovací kleště pro „hobby“ použití, pásky, tmely a roubovací a štěpařské nože FELCO. My jsme však naši nabídku chtěli rozšířit o profesionální nástroj a podařilo se nám najít hned dva – roubovací kleště TOPGRAFTER a levnější model Profesionální roubovací kleště.


Profesionální roubovací kleště TOPGRAFTER jsou vyráběné na Novém Zélandu v rodinné firmě již po tři generace. Lze s nimi roubovat dřevo od 3 do 20 mm a jsou vyrobené z lité oceli. Ostří vyrobené z tvrzené oceli je složené ze dvou nožů a provádí řez „V“. Lze možné je použít volně na poli a nebo je upevnit na stůl či lavici. 


Profesionální roubovací kleště jsou levnější verzí výše zmíněného modelu. Jsou vyrobené ze slitiny hliníku a ostří z nožířské oceli. Provádí také řez „V“ a jsou vhodné pro roubování dřeva od 5 do 20 mm


S oběma modely je roubování velmi jednoduché. Jsou velmi výkonné a šetří pracovní náklady.  Kleště využijete při roubování ovocných stromů a nebo révy vinné.

Pokud Vás roubovací kleště zaujaly a potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat.