Upravit stránku

Nůžky a trávu

Celokovové nůžky na trávu s pochromovanými noži. Ostří při střihu vytváří optimální tlak a tím nedochází ke „sežvejkání“ trávy. Tyto nůžky na trávu umožňují používání jak pro leváky, tak i pro praváky.

Nůžky na keře a živý plot

Nůžky na keře a živý plot s rovnými nebo se zvlněnými noži. Ostří je pochromováno, což zajišťuje ochranu proti korozi a snadné čištění. Rukojeti jsou z bukového dřeva a některé nůžky disponují tlumičem nárazu. Nože obsahují vykrojení pro odstřihávání větví.


Nůžky na ovce

Nůžky s mechanickým pérováním na stříhání ovcí. Nůžky jsou vyrobené z vysoce kvalitní kované oceli.


Nůžky pro domácnost

Kvalitní nůžky pro domácnost. Nůžky jsou vhodné ke střihu papíru, fólií a šňůr. Ostří, zvláště tělo nůžek je vyrobeno z vysoce kvalitní ušlechtilé ocele


Nůžky na dráty

Štípací kleště s pružinou určené ke střihu měkkých, ale i tvrdých vázacích drátů.


Nůžky na větve do výšek


Ruční pilky zahradní, zaklapávací, na stromy a na teleskopické tyče

U většiny pilek vyměnitelný list pilky, pevný, pochromovaný a vysoce výkonný a účinný - japonská forma. Mezi zuby pilky jsou větší otvory pro lepší řezání čerstvého a měkkého dřeva.


Teleskopické tyče

Velmi pevné hliníkové tyče odolné proti korozi. Tyto teleskopické tyče jsou vhodné především pro práce, které se provádějí ve výškách s pomocí horolezecké techniky.


Příslušenství - zahradní náčiní

V kategotii příslušenství naleznete zahradní náčiní, jako jsou rýčky, motyky, ale také sekery na dřevo a různé pouzdra na pilky.