Upravit stránku

Sazenice révy vinné

Nabízíme široký sortiment sazenic moštových a stolních odrůd révy vinné. Přesnou kombinaci odrůdy a podnože je nutné při větším počtu odběru objednat s dostatečným časovým předstihem.

Pro nákup stolních PIWI odrůd v menším množství přejděte prosím na náš internetový obchod a prohlédněte si aktuální nabídku.

Objednat na e-shopu

Pro nabídku stolních a moštových odrůd pro Váš vinohrad s výsadbou či bez ní, kontaktujte prosím obchodního zástupce pro Vaši oblast.


Jahody a maliny patří k velmi chutnému a oblíbenému ovoci, které pěstujeme na našich zahradách. Mají velké množství vitamínů a příznivě působí na náš organismus. V naší nabídce máme velmi kvalitní rostliny z Holandska. Vybrat si můžete z několika odrůd.

Maliník červený SUGANA - dvakrát plodící

Jedná se o červený maliník (Rubus idaeus Sugana), který vznikl zkřížením odrůdy Autumn Bliss a Tulameen. Maliník plodí dvakrát do roka - na jednoletých výhonech (od poloviny srpna) a na dvouletých (od června). Maliny jsou velké až 2,3 cm, krásně červené s vynikající osvěžující chutí a dlouhou trvanlivostí. Maliník má vzpřímený, sloupovitý růst a je vhodný pro pěstování ve volné půdě i v nádobách na balkonech nebo terasách.


Jahodník HONEOYE

Raná odrůda s tmavě červenými plody, vhodná pro přímý prodej, nebo kratší distribuční cesty. Plody mají pravidelně kulovitý tvar, střední velikost, střední pevnost a jsou trvanlivé. Rostliny jsou odolné proti listovým chorobám, avšak náchylnější na kořenové choroby. Vyžaduje lehčí půdy, kde výborně prospívá a tvoří silné zdravé porosty. Plody jsou ideální na marmelády, ale výborné i na jídlo. Jde o nejrozšířenější ranou odrůdu v Evropě, je považována za standard raných odrůd.


Jahodník DARSELECT

Středně raná odrůda s pevnými chutnými plody. Vhodná pro přímý prodej a kratší distribuční cesty. Robustní rostlina s tolerancí na kořenové choroby. Plody mohou být občas matné a znetvořené. Potřebuje vyváženou výživu v září a květnu. Náchylná na padlí, pozor na jarní mráz


Jahodník FILICIA

Pozdní odrůda s velkými, lesklými a svítivými plody. Vhodná pro přímý prodej a kratší distribuční cesty. Jasně červené plody, výborná chuť. Robustní rostlina, vhodná pro nakrývání slámou pro oddálení sklizně. Potřebuje hodně vody během sklizně.


Jahodník FLORENTINA

Stáleplodící odrůda. Vhodná pro přímý prodej a ostatní distribuční cesty. Plody drží lesklost i během skladování. Pevné plody, tolerantní na otlaky. Dobrá chuť a výnosnost. Dobře snáší vysoké teploty. Na prvních jahodách vystouplá semena. Křivka sklizně je velmi stabilní. Kompaktní rostlina, jednoduchá na pěstování. Tolerantní na dešťové srážky. Plodí od července do září.