Upravit stránku

Kázání ve vinici SONBERK

Dne 23.5.2018 se firma Oslavan, a.s. zúčastnila akce "Kázání ve vinici" organizované Svazem českých vinařů ve vinařství Sonberk v Popicích.

Navštivte nás stánek na veletrhu Techagro

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě! Vystavují tu nejen tuzemské, ale i zahraniční firmy, které brněnské výstaviště zaplnily do posledního místa. Těšte se na všechny známé značky zemědělské techniky. Samozřejmě nemůžeme chybět ani my

Novinky na e-shopu

Vážení zákazníci a návštěvníci našich webových stránek,
jsme Vám vděční za Vaši trvalou přízeň a za realizace Vašich objednávek přes náš e-shop. Neustále pracujeme na rozšiřování sortimentu a rádi bychom Vás informovali o nových produktech, které jsme v současné době zařadili do naší nabídky. Zahrádkáři a sadaři jistě ocení nové vyvazovací kleště MAX HTR. Jsou určené k vyvazování tažňů či rostlin jako jsou např. rajčata či papriky a jiných druhů zeleniny. Vyvazování je prováděno pomocí pásky, která je spojena sponkou.

Dráty Bezinal PLUS, PRO a SELECT

Společnost Bekaert vyrábí vinicové dráty již déle než 30 let. Tyto mnohaleté zkušeností nám poskytují podrobné znalosti oboru. Na základě znalosit oboru a našeho rozsáhlého know-how v oblasti zpracování a povrchové úpravy ocelových drátů, jsme vyvinuli řešení a produkty pro Vaše potřeby.