Upravit stránku

Díky roubování lze rozmnožit a nebo posílit konkrétní odrůdu bez toho, aniž byste museli sázet nový strom. Roubování lze provádět několika způsoby. Vše potřebné pro tuto činnost najdete právě v této sekci.


Roubovací strojek Automatic IV

Roubovací strojek Automatic IV je kvalitní vysoce výkonný přístroj vhodný pro vinnou révu a měkké dřevo, konstruovaný pro jednoduchou obsluhu a dlouhou životnost určený pro profesionální využití. Dlouholeté užívání tohoto přístroje - již od roku 1975 dostatečně prověřilo jeho schopnosti a možnosti.


Roubovací strojek Omega - 1-Schnitt

Oproti typu Automatic IV dokáže tento přístroj seříznout k roubování obě části roubu jednou pracovní operací, tím je docíleno větší přesnosti styčných ploch roubu a také minimálně dvojnásobného výkonu obsluhy a zvýšení komfortu práce.


Roubovací kleště 45 mm

Kvalitní roubovací kleště jsou vhodné pro podnož do průměru 45mm. Pro roubování "na kozí nožku". Kleště slouží pro jednoduché a rychlé vytvoření kvalitního zářezu na podnoži (omega "Ω" nebo "V" dle vybraného nože).


Roubovací kleště

Vysoce kvalitní ovocnářské, zahradnické a vinohradnické štěpovací kleště určené k roubování rostlin, možnost 2 typů roubování:  tvar roubu V anebo Omega. Lze použít pro všechny typy rostlin - jádroviny, peckoviny, vinná réva apod. K dokoupení je náhradní nůž ve tvaru U (nové okno) pro odběr očka.


Příslušenství

  • roubovací pásky
  • štěpařský tmel
  • náhradní nože do roubovacích kleští
  • náhradní podložky

 


Jak správně používat roubovací kleště se dozvíte v následujích ukázkách


Potřebujete poradit s potřebami pro roubování? Napište nám.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

    Nebyly nalezeny žádné produkty