Upravit stránku

Rakouský dodavatel kvalitních mulčovačů značky Hammerschmied nabízí pro urychlení prací ve vinohradech a sadech dvě přídavná zařízení, které je možné  k mulčovačům připojit.  Tyto stroje Vám po namontování ušetří hodiny práce. 

Vyžínací hlavy

S vyžínací hlavou, připojenou na mulčovač provádíte současně dvě práce při jedné jízdě. Mulčujete meziřadí a zároveň sečete příkmenný pás. Vyžínací hlava je vybavena vlastním čidlem, pomocí kterého se zaklápí při najetí na kmínek. Díky podpěrnému kolečku  drží vyžínací hlava celé zařízení v optimální výšce sečení i při najetí na případné nerovnosti.  

Vyžínací hlava BDU-55 lze namontovat na těžší typy mulčovačů Hammerschmied.

Pro správnou funkci celého zařízení je nutné použít pouze traktory s min. průtokem oleje 28-35 l/min a tlakem 180 bar. Pracovní záběr hlavy je 54cm.

 

 

 

 


Vymetací hlavy

Vymetací hlava je určená k vymetání větví a réví z příkmenného pásů vinic a sadů přímo k mulčovací a jejich následnému podrcení. Tento způsob práce šetří jednu pracovní operaci. Pro správnou funkci zařízení je nutné montovat vymetací hlavy na mulčovače určené pro traktory s předním vývodovým hřídelem, které umožňují přední nesení strojů.

 

Vymetací hlavu A900 lze montovat na těžší typy mulčovačů Hammerschmed.