Upravit stránku

Prodej a servis profesionálních strojů pro práci ve vinohradech a sadech je hlavní činností naší společnosti. Naše nabídka sestává výhradně ze strojů renomovaných evropských dodavatelů, jejichž výrobky dominují  na celosvětových trzích vysokou kvalitou zpracování, efektivností  provozu a precizním výsledkem práce v terénu.

Mezi naše dodavatele se řadí firmy, jejichž krátké profily uvádíme ve vedlejším sloupci. Uvedené firmy patří ke špičce ve svém oboru jak v Evropě, tak i ve světě. Jedná se vesměs o firmy, které se navíc dlouhodobě, kromě vlastní výroby strojů a nářadí, zabývají i vývojem a spoluprací s výzkumnými ústavy a vysokými školami. Na trh jsou tak uváděny stroje, které sledují nové trendy v jednotlivých oborech a splňující  kritéria ekologického a ekonomického hospodaření.

Vzhledem k současné situaci na trhu práce a s tím spojeným nedostatek pracovních sil je náhrada pracovní síly kvalitním strojním vybavením správný krok do budoucnosti.

Na našem trhu jsme výhradní zástupce těchto renomovaných výrobců:

 • Braun

  BRAUN - německý výrobce prvotřídních kultivátorů a unikátní sekačky Alpha Senzotronic pro údržbu meziřadí, ale i okopávaček, odorávacích a přiorávacích disků, ometačů kmínků a dalších pracovních adaptérů pro údržbu příkmenného pásu.

 • Hammerschmied

  HAMMERSCHMIED - rakouský dodavatel kvalitních mulčovačů určených speciálně pro vinohrady a sady. Robustní provedení strojů a široká možnost volitelné výbavy předurčuje tyto stroje k vysokým výkonům a dlouhé životnosti.

 • Müller

  Müller und Sohne - dodavatel speciální techniky jako jsou např. herbicidní rámy nebo výkyvné kypřící a vyžínací hlavy na výsuvných ramenech pro vinohrady nebo sady. Dalšími výobky jsou herbicidní kryté sekce pro řádky v jahodách, chřestu apod.

 • Fruit Tec

  Fruit Tec - další z německých výrobců, tentokrát speciálních ořezávacích lišt pro sady. Dúležitým produktem je také stroj na mechanickou redukci květů.

 • Hermes

  Hermes - italský výrobce mulčovačů a velkoplošných sekaček.

 • N-Blosi

  N-Blosi - další italský výrobce pracovních plošin vhodných pro sklizeň ovoce a další práce v sadech. Plošina je vhodná na řez a střih ovocných stromů a práce s protikroupovými systémy

 • COLLARD

  Francouzský výrobce COLLARD vynalezl první ožínací lištu v roce 1962 a nadále zůstává v této oblasti nesporným světovým lídrem.

  S vlastním výzkumným a vývojovým oddělením vybaveným výkonnými počítačovými nástroji COLLARD neustále inovuje ve snaze navrhnout jedinečné vybavení dokonale přizpůsobené potřebám každého vinaře.

 • KMG Podlehnik
  Stroje pro vinohrady a sady od slovinského výrobce KMG PODLEHNIK d.o.o. vynikají kvalitou zpracování doplněnou o kvalitu použitých materiálů. Tyto a mnoho dalších výhod dělají ze strojů KMG PODLEHNIK nejlepší volbu v poměru cena/výkon.
 • DarWin
  DarWin - italský výrobce sklizecích plošin vybavených sklizecími pásy. Velkou výhodou tohoto stroje je možnost montáže pracovní plošiny.